Sprzedam dom w Sulechowie w 2023 roku
Sprzedam dom w Sulechowie w 2023 roku

Sprzedam nieruchomość: przestronny i wygodny dom z garażem, wiatą i ogrodem (w cenie małego nowego warszawskiego mieszkania Wesoły ) położony przy ul. Gdańskiej 7 w Sulechowie - cichej i spokojnej ulicy łączącej miasto i wieś. Planowany termin sprzedazy: od marca 2023 roku.

Budynek zamieszkały od 1989 roku, o powierzchni użytkowej 178 m2 + garaż o powierzchni 15 m2 , powierzchnia całkowita budynku (Pc) = 3 x 90,8m2 =272m2

Dom wybudowano z cegły kratówki. Nad przyziemiem i piętrem (pod dachem) strop ackermana, nad parterem strop kleina. Na parterze i piętrze domu wybudowano podciągi umożliwiające ustawienie ścian działowych wg potrzeb. Podłogi drewniane. Schody wewnętrzne ażurowe dębowe na belkach żelbetowych, tralki jesionowe. Centralne ogrzewanie grawitacyjne, wyposażone w piece: gazowy oraz stalowy do spalania drewna. Zewnętrzne schody wejściowe ażurowe - żelbetowe. Dach drewniany lekki kryty papą.

Dom w roku 2010 przeszedł remont termomodernizacyjny: wymiana okien i drzwi, ocieplenie ścian i cokołów styropianem o gr.15 cm od ławy po dach, na stropie pod dachem warstwa wełny mineralnej o grubości 30 cm

Układ pomieszczeń.

Dom wybudowano z przeznaczeniem dla rodziny wielopokoleniowej.

Osobne wejście i układ pomieszczeń na dolnym poziomie (wysokość pomieszczeń 250cm, z dużymi oknami) umożliwia wydzielenie samodzielnego przytulnego mieszkania składającego się z kuchni, dużego pokoju, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, ewentualnie wydzielenie powierzchni na działalność gospodarczą.

Na działce o powierzchni 7 arów, obok domu z garażem wybudowana jest drewniana wiata z dachem kopertowym kryta gontem o powierzchni 22 m2 z przeznaczeniem na garaż dla małego auta (aktualnie drewutnia) oraz pomieszczenie gospodarcze do przechowywania i sortowania odpadów komunalnych.
Działka obsadzona jest drzewami, krzewami oraz kwiatami.

Dużą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja.

Dom znajduje się przy spokojnej ulicy łączącej miasto i wieś. W promieniu 500 metrów znajduje się centrum miasta, obiekty handlowe, szkoły, 2 kościoły, poczta, centrum kultury, tereny rekreacyjne, boiska, kryta pływalnia, gabinety lekarskie, apteki, itd.

Sulechów położony jest wśród pięknych lasów i lubuskich jezior. Miasto otacza układ szybkich dróg i autostrad, ułatwiających dojazd do dużych ośrodków miejskich, Poznania, Zielonej Góry, Wrocławia, Frankfurtu i Berlina w Niemczech.

OGŁOSZENIE Z CENĄ WYWOŁAWCZĄ
na nieruchomosci-online.pl


 

KONTAKT

Telefon: +48 603 851 685

Właściciel domu dostępny jest w godzinach 17.00 - 20.00

Data utworzenia strony: 04-12-2021r. Liczba odsłon: 492
©2008-2022 Sulechowskie Strony